Hallitus & toimihenkilöt

KYRÖNJOEN KOSKIHÄJYJEN HALLITUS 2023

Ylihäjy

  • Veli-Tapani Peltoketo 044 517 8552 veli-tapani.peltoketo@netikka.fi

Sihteerihäjy

  • Virva Malinen virva.malinen@gmail.com

Taloushäjy (laskutus)

  • Laura Yli-Soini 040 834 8544 laura.ylisoini@gmail.com

Jäsenhäjy (uusien jäsenten rekry)

  • Milla Kivimäki 050 377 8864 milla.kivimaki@gmail.com

Koskihäjy

  • Teemu Kujala 040 165 5800 teemukujala.fi@gmail.com

Kurssihäjy (kurssit, koulutus ja melotus)

  • Niina Laitio niina.laitio@outlook.com

Älyhäjyt

  • Miika Lakso
  • Miika Tuulihovi 050 4322 465 miika.tuulihovi@gmail.com

TOIMIHENKILÖT

Kurssitus

  • Minerva Kallio-Nisula minerva.kallio@gmail.com

Muualla kurssittautuneiden uusjäsenten kontaktointi

  • Niina Laitio niina.laitio@outlook.com

Tapahtuma- ja retkihäjyt

  • Veli-Tapani Peltoketo veli-tapani.peltoketo@netikka.fi

Kalustohäjy

  • Esa Mahlamäki 0500 864 300 esa.mahlamaki@anvianet.fi
  • Timo Forss 040 548 7876 timo.forss@netikka.fi
  • Ville Hakala 050 918 4521 villehakala96@outlook.com

Varausjärjestelmä ja kulkuoikeudet

  • Mika Kupari 0500 567 802 kupari1@gmail.com (jäsenrekisteri)
  • Jukka Lintilä 050 384 0886 jukka.lintila@gmail.com
  • Miika Lakso

Vajavoudit

  • Melontakeskus
    • Esa Mahlamäki 0500 864 300 esa.mahlamaki@anvianet.fi
    • Timo Forss 040 548 7876 timo.forss@netikka.fi
  • Ilmajoen vaja
    • Minerva Kallio-Nisula minerva.kallio@gmail.com
  • Pumppurannan vaja
    • Kari Saikkonen
    • Minna Peltonen

Uimahallivastaavat

  • Suoku Sirén 040 526 2892
  • Osku Luoma 040 671 1372